ادارات و سازمان های دولتی

یک کارمند لازم است برای تایید استعلاجی یا مرخصی خود درخواست بنویسد. قوانین متغیر از جمله حق شیر، جانبازی، ازدواج، استحقاقی. مراجعات پرسنل به کارگزینی برای اطلاع از مانده مرخصی و مشکلات دیگر از جمله مشکلات شماست. راه حل شما اینجاست.

واحدهای صنعتی و تولیدی

ممکن است دو نفر از پرسنل بدون اطلاع شما و بصورت گفتاری و توافقی بین همدیگر شیفت هایشان را تعویض کنند. نوبت کاری ها به مشکل بر بخورد. به دنبال راهی هستید که کسی جای کس دیگری حضور نزند. همه اینها به همراه امکانات کاربردی تر نرم افزار برای شما. اینجا را کلیک کنید.

پزشکی (مراکز درمانی و بیمارستانها)

شما نمی توانید برنامه زمانی حضور یکساله ای برای پرسنل تدوین کنید. صفحه زمان بندی و تعریف شیفت پرسنل ترابایت به شما امکان تعریف دوره های زمانی به مدت دلخواه می دهد. همچنین می توانید محدودیت تعریف کنید که مثلا اگر فلان پرستار امروز O بود فردا نمی تواند M باشد. اینجا را کلیک کنید.

نظامی و امنیتی

ترابایت نیروی استقرار مقیم در مجموعه برای شما در نظر می گیرد. کامل با سطوح امنیتی شما سازگار می شود. همه چیز شفاف پیش خواهد رفت. درست است که امکان ریموت از راه دور برای پشتیبانی وجود ندارد اما تجربه ترابایت راه حلهای آسانی برای این مشکل دارد. اینجا را کلیک کنید.

مراکز آموزشی

حضور و غیاب ترابایت نرم افزاری مناسب و کامل برای مدارس، دانشگاه ها و موسسات آموزشی.
طیف گسترده ای از گزارشات و تکنیک های جمع آوری داده ها به شما اطمینان می دهد که نیروی کارتان به وظایف محوله متعهد بوده اند یا نه، از پرسنل نگهبانی تا معاونت ها و کارمندان بخشهای مختلف. برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

انرژی (نفت، گاز و پتروشیمی)

محاسبات مانده مرخصی شما فرمول خاصی دارد. مهمترین دغدغه شما این است که آیا نرم افزار خریداری شده با سیستم های جامع نفتی شما قابلیت تعامل دارد. نگران هستید که با خرید دچار موازی کاری نشوید. مدیریت کارانه و پاداش، پراکندگی جغرافیایی دفاتر و وابستگی حاضرین و غایبین به باشگاه و رستوران از جمله نیازهای شماست. پاسخ سوالات خود را از اینجا بگیرید.

کسب و کارهای خصوصی (سرویس پردازش ابری حضور و غیاب)

قوانین پرسنلی خاص خود را دارید. ممکن است اصلا واحد کارگزینی نداشته باشید اما به دنبال مدیریت اطلاعات حضور و غیاب پرسنل تان باشید. اینقدر پرسنل ندارید که برای شما صرفه اقتصادی داشته باشد ساعت حضور و غیاب بخرید. به دنبال یک مدیریت جمع و جور بدور از پیچیدگی هستید. اطلاعات بیشتر